Kurumsal | KURUMSAL

Mayaled
Kurumsal

VİZYONUMUZ

İstanbul merkezli olarak kurulan Mayaled Teknoloji Türkiyede led ekran ve led tabela panellerini ülkemizde üreterek sektörümüzün ithal ürüne olan ihtiyacını düşürmek için çalışmaktadır. Firmamız Türkiye'de dip led panel üretimi yapan ilk ve tek firmadır. Umudumuz bizim açtığımız bu yoldan diğer ithalatçı firmaların da üretime yönelerek devam etmesidir. Kaliteli ürün konusunda yol alabilmek kendi ürününü kendin üretmekle mümkündür, çinden ithal edilen ürünlerde kalite konusunda bir standart oluşturabilmek neredeyse imkansızdır. Çin üretim piyasası seri üretimden çok siparişe dayalı üretime dayalıdır ve ne mamul malda nede malzeme konusunda firmalar stoklama yapmamaktadır bu nedenle her sipariş yeniden tedarik ve üretim sürecini başlatır ve piyasanın durumuna göre üretim için gerekli olan hammadde piyasadan tedarik edildikten sonra sizin için üretilir. Yani her siparişinizde doğal olarak size gönderilecek ürün değişikliğe uğrayacaktır. O nedenledir ki sektörümüzde kendi panelini kendisi üretmeyen ithal eden firmaların ürün kalitesi konusunda söyleyeceği şeylerinde vereceği taahütlerinde altı boştur. 

Bir diğer konuda led power kaliteside led ekran üretiminde en az led panel kadar önemli bir faktördür. Bu konuda öne çıkan firmalar vardır bunlardan en bilinenin meanwell olduğunu söyleyebiliriz. Firmamız led power konusunda chuanglian power (czcl) firmasıyla çalışmaktadır. Czcl firması meanwell firmasıyla girdiği rekabet sayesinde kaliteli ürün konusunda çinde en çok aranan power firmaları arasında yerini almıştır.

* Türkiye'de led panel üretmek.

* Led panel de ve led ekran da marka olmak.

* Ürettiğimiz ürünleri yurt dışına ihraç etmek.

* Pazar payını sürekli arttırmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

  • Ipsum
  • Ipsum
  • Ipsum