Led Panel Uretimi | KURUMSAL

rgb-panel
Led Panel Uretimi

Mayaled dip led panel üretimi konusunda ilk ve tek firmadır. Amacımız sektörümüzün ithal ürüne olan bağımlılığını azaltmaya çalışarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışmaktır. Türkiye dışında İran, Irak, Türkmenistan, Moğolistan, Bulgaristan, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, İsveç, İsrail, Kenya, Tanzanya ve Kongo gibi ülkelerede ihracat yapmaktayız. Firmamız aynı zamanda bir teknoloji ar-ge firması olarak kendi ekibi tarafından geliştirmiş olduğu dip4543 ve dip2823 led chip lambaların patent sahibidir.   Led panellerin kalitesi üretiminde kullanılan komponentlerin kaliteli olmasına bağlıdır. Üretim ara süreçlerinde yapılan testler üretim kalitesini doğrudan etkilemektedir. Firmamız led panel üretim ara aşamalarında ürünleri teste tabi tutarak ürün kalitesini sürekli artırmaya çalışmaktadır. 

Ülkemizde led ürünleri pazarı yeni oluşmakta olduğundan dolayı ürün kalite standartlarıda yeterince oluşmamıştır. Müşterilerin bilgi ve deneyimleri tam anlamıyla ürün seçimi konusunda yeterli olmadığından dolayı, satıcı firmalar tarafından yönlendirilerek yanlı bir seçim yapmaları sağlanmaktadır. Yeni bir pazar olmasından dolayı sektörümüzde irili ufaklı yeterli yetersiz oldukça çok firma yeralmaktadır. Öyle firmalara tanık oluyoruzki inanılır gibi değil firmanın led sektörüyle alakası bile olmamasına ramen kurmuş olduğu bir web sitesinden kendisini led üreticisi firma gibi bile gösterebilmektedir. Bu tür firmaların tuzağına düşmemek için özellikle led ekran alımı yapacak firmalara tavsiyemiz muatap gördükleri satıcı firmaların iş yerlerini ziyaret ederek bu konuda yeterli olup olmadıklarını bizzat kontrol etmeleridir aksi durumda internetten muatap oldukları bir firmadan alım yapmaları ileride kendilerine ciddi bir sorun yaratması kaçınılmazdır.

Mayaled olarak, her zaman yapabildigimizin en iyisini,hızlı bir şekilde sunarak müşterilerimizin bizden istedigi farklı beklentilerini  profesyonelleşmiş düşüncelerimizi yansıtarak karşılamak amacındayız.
 

  • Ipsum
  • Ipsum